13cc72a9-c66a-4bef-8698-add9a7326f1c.jpe

ПСИХОЛОГІЧНА КНИГА ПРО ТІЛО

«Війна з їжею» підіймає питання, яке, особливо в Україні, замовчується: боротьбу з анорексією, булімією та іншими розладами харчової поведінки.


В Україні статистика не ведеться, проте за офіційними даними США 30 мільйонів людей мають розлади харчової поведінки. А серед усіх психічних хвороб, саме вони мають найвищий рівень смертності. В Україні, можна уявити, ситуація не краща: в СРСР не було не лише сексу, а й розладів харчової поведінки. Але якось ми з вами тут таки опинились.


Насправді, ця тема стосується кожного: спробуйте знайти людину, яка б хоча б трохи не переймалась своїм тілом, вагою, харчуванням. 

 
Brown Shapes

ПРО ЩО І ДЛЯ КОГО "ВІЙНА З ЇЖЕЮ"

 

ПРО ЗНАННЯ, ПРИЙНЯТТЯ ТА ТІЛЕСНІСТЬ

Звідки беруться розлади харчової поведінки та як з ними впоратись підеться у перших двох частинах книги - "Як я боялася" та "Як я боролася". Автор покаже вам свій особистий щоденник, спростує популярні міфи, поділиться власними переживаннями та головне — власним шляхом рекавері. Остання частина книги— тепла, вона про їжу та кохання, тіло та прийняття, про те, як знову вчитися жити та вільно дихати. Книга заснована на сучасних дослідженнях та психотерапевтичних методиках.

ПРИДБАТИ ПРИМІРНИК

Акційна ціна: 130 грн
Доставляємо Новою Поштою

  • Facebook
Спосіб доставки
SALE!!! 30% OFF.png
 
  • Facebook

©2020 by Ivana Samoilenko. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now